JO11

JO11
Nr Team GW P
1 SJO WNBC '09 JO11-1G 4 10
2 JVC Dedemsvaart JO11-2 4 9
3 VCG JO11-1G 4 8
4 DKB JO11-2G 4 8
5 VVAK JO11-1G 4 7
6 HZVV JO11-3 4 5
7 Elim JO11-1 3 4
8 SJO NKvvProtos JO11-1G 3 4
9 Weide De JO11-3G 3 1
10 Alcides JO11-3 4 1
11 HHC Hardenberg JO11-3 1 0
12 Noordscheschut JO11-2G 4 0

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
VVAK JO11-1G Alcides JO11-3 10 - 1
SJO NKvvProtos JO11-1G SJO WNBC '09 JO11-1G 0 - 13
VCG JO11-1G Elim JO11-1 2 - 2
HZVV JO11-3 Noordscheschut JO11-2G 5 - 1
DKB JO11-2G HHC Hardenberg JO11-3 4 - 1
JVC Dedemsvaart JO11-2 Weide De JO11-3G 9 - 2
Weide De JO11-3G VCG JO11-1G 6 - 6
Noordscheschut JO11-2G VVAK JO11-1G 0 - 7
SJO WNBC '09 JO11-1G DKB JO11-2G 0 - 0
Elim JO11-1 JVC Dedemsvaart JO11-2 2 - 7
JCLE JO11-1 SJO NKvvProtos JO11-1G 22 - 1
Alcides JO11-3 HZVV JO11-3 3 - 3
Weide De JO11-3G SJO WNBC '09 JO11-1G 0 - 6
Elim JO11-1 JCLE JO11-1 1 - 15
SJO NKvvProtos JO11-1G HZVV JO11-3 3 - 3
VCG JO11-1G Noordscheschut JO11-2G 6 - 1
DKB JO11-2G VVAK JO11-1G 3 - 3
JVC Dedemsvaart JO11-2 Alcides JO11-3 9 - 1
Alcides JO11-3 Elim JO11-1 2 - 12
HZVV JO11-3 DKB JO11-2G 1 - 4
VVAK JO11-1G VCG JO11-1G 6 - 8
Noordscheschut JO11-2G SJO NKvvProtos JO11-1G 2 - 3
SJO WNBC '09 JO11-1G JVC Dedemsvaart JO11-2 7 - 2
JCLE JO11-1 Weide De JO11-3G 22 - 0

Programma aankomende week

Geen programma gevonden voor aankomende week

Programma komende weken

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
26 okt. 08:30 JVC Dedemsvaart JO11-2 VCG JO11-1G Sportpark De Boekweit
26 okt. 09:00 HZVV JO11-3 HHC Hardenberg JO11-3 Sportpark Bentinckdijk
26 okt. 09:40 DKB JO11-2G Elim JO11-1 Sportpark Horsta's Wijk
26 okt. 10:00 Alcides JO11-3 Noordscheschut JO11-2G Sportpark Ezinge
26 okt. 10:00 VVAK JO11-1G SJO WNBC '09 JO11-1G Sportpark Het Zandmeer
30 okt. 18:30 SJO NKvvProtos JO11-1G Weide De JO11-3G Sportpark NKVV
2 nov. 08:30 DKB JO11-2G Noordscheschut JO11-2G Sportpark Horsta's Wijk
2 nov. 08:30 JVC Dedemsvaart JO11-2 HHC Hardenberg JO11-3 Sportpark De Boekweit
2 nov. 09:00 VCG JO11-1G SJO WNBC '09 JO11-1G Sportpark De Heidepol
2 nov. 09:30 SJO NKvvProtos JO11-1G Alcides JO11-3 Sportpark NKVV
2 nov. 10:00 Elim JO11-1 VVAK JO11-1G Sportpark Elim
2 nov. 10:15 Weide De JO11-3G HZVV JO11-3 Sportpark Schutlanden
9 nov. 09:00 Noordscheschut JO11-2G Weide De JO11-3G Sportpark De Meulewieke
9 nov. 09:00 HZVV JO11-3 JVC Dedemsvaart JO11-2 Sportpark Bentinckdijk
9 nov. 09:30 HHC Hardenberg JO11-3 VCG JO11-1G Sportpark De Boshoek (HHC)
9 nov. 10:00 Alcides JO11-3 DKB JO11-2G Sportpark Ezinge
9 nov. 10:00 SJO WNBC '09 JO11-1G Elim JO11-1 Sportpark Nieuw Balinge
9 nov. 10:00 VVAK JO11-1G SJO NKvvProtos JO11-1G Sportpark Het Zandmeer
16 nov. 09:00 VCG JO11-1G Alcides JO11-3 Sportpark De Heidepol
16 nov. 09:00 Noordscheschut JO11-2G JVC Dedemsvaart JO11-2 Sportpark De Meulewieke
16 nov. 09:45 HHC Hardenberg JO11-3 VVAK JO11-1G Sportpark De Boshoek (HHC)
16 nov. 10:00 Elim JO11-1 SJO NKvvProtos JO11-1G Sportpark Elim
16 nov. 10:00 SJO WNBC '09 JO11-1G HZVV JO11-3 Sportpark Nieuw Balinge
16 nov. 10:30 Weide De JO11-3G DKB JO11-2G Sportpark Schutlanden
23 nov. 08:30 DKB JO11-2G JVC Dedemsvaart JO11-2 Sportpark Horsta's Wijk
23 nov. 09:30 SJO NKvvProtos JO11-1G VCG JO11-1G Sportpark NKVV
23 nov. 09:45 Noordscheschut JO11-2G SJO WNBC '09 JO11-1G Sportpark De Meulewieke
23 nov. 09:45 Alcides JO11-3 HHC Hardenberg JO11-3 Sportpark Ezinge
23 nov. 10:00 Elim JO11-1 Weide De JO11-3G Sportpark Elim
23 nov. 10:00 VVAK JO11-1G HZVV JO11-3 Sportpark Het Zandmeer
30 nov. 09:00 Weide De JO11-3G VVAK JO11-1G Sportpark Schutlanden
30 nov. 09:00 VCG JO11-1G DKB JO11-2G Sportpark De Heidepol
30 nov. 09:45 JVC Dedemsvaart JO11-2 SJO NKvvProtos JO11-1G Sportpark De Boekweit
30 nov. 09:45 HHC Hardenberg JO11-3 Noordscheschut JO11-2G Sportpark De Boshoek (HHC)
30 nov. 10:00 SJO WNBC '09 JO11-1G Alcides JO11-3 Sportpark Nieuw Balinge
30 nov. 10:00 Elim JO11-1 HZVV JO11-3 Sportpark Elim
7 dec. 08:30 DKB JO11-2G SJO NKvvProtos JO11-1G Sportpark Horsta's Wijk
7 dec. 09:00 HZVV JO11-3 VCG JO11-1G Sportpark Bentinckdijk
7 dec. 09:00 Noordscheschut JO11-2G Elim JO11-1 Sportpark De Meulewieke
7 dec. 09:30 HHC Hardenberg JO11-3 SJO WNBC '09 JO11-1G Sportpark De Boshoek (HHC)
7 dec. 10:00 Alcides JO11-3 Weide De JO11-3G Sportpark Ezinge
7 dec. 10:00 VVAK JO11-1G JVC Dedemsvaart JO11-2 Sportpark Het Zandmeer

Stand

Onder 11 beker poule
Nr Team GW P
1 SJO WNBC '09 JO11-1G 3 9
2 VCG JO11-1G 3 6
3 SJO NKvvProtos JO11-1G 3 3
4 vv Sweel JO11-1 3 0

Uitslagen

Onder 11 beker poule
Datum Thuis Uit Uitslag
31 aug. VCG JO11-1G SJO WNBC '09 JO11-1G 1 - 8
31 aug. SJO NKvvProtos JO11-1G vv Sweel JO11-1 9 - 6
7 sep. vv Sweel JO11-1 VCG JO11-1G 2 - 14
7 sep. SJO WNBC '09 JO11-1G SJO NKvvProtos JO11-1G 15 - 0
14 sep. VCG JO11-1G SJO NKvvProtos JO11-1G 11 - 0
14 sep. vv Sweel JO11-1 SJO WNBC '09 JO11-1G 0 - 11

Programma

Geen programma gevonden