JO11

JO11
Nr Team GW P
1 Hardenberg '85 JO11-1G 2 6
2 VCG JO11-1G 2 6
3 SJO HH'97 JO11-2 2 6
4 ST HOC/Valther Boys JO11-1 2 6
5 Raptim JO11-2G 1 3
6 DKB JO11-2G 2 3
7 Emmen JO11-5 2 1
8 Elim JO11-1 2 1
9 SJO NKvvProtos JO11-1G 1 0
10 DZOH JO11-2 2 0
11 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO11-2 2 0
12 DZOH JO11-3 2 0

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
DZOH JO11-3 VCG JO11-1G 0 - 13
DZOH JO11-2 ST HOC/Valther Boys JO11-1 2 - 4
ST Hoogeveen/Tiendeveen JO11-2 Raptim JO11-2G 2 - 6
Elim JO11-1 Emmen JO11-5 2 - 2
SJO NKvvProtos JO11-1G Hardenberg '85 JO11-1G 0 - 18
VCG JO11-1G DKB JO11-2G 3 - 0
SJO HH'97 JO11-2 DZOH JO11-3 9 - 0
ST HOC/Valther Boys JO11-1 Elim JO11-1 8 - 1
DKB JO11-2G ST Hoogeveen/Tiendeveen JO11-2 6 - 0
Emmen JO11-5 SJO HH'97 JO11-2 3 - 6
Hardenberg '85 JO11-1G DZOH JO11-2 4 - 2

Programma aankomende week

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
29 feb. 09:00 Emmen JO11-5 DZOH JO11-2 Sportpark Meerdijk
29 feb. 09:00 DZOH JO11-3 Elim JO11-1 Sportpark Zwanenveld
29 feb. 09:00 SJO HH'97 JO11-2 VCG JO11-1G Sportpark De Oosthoek
29 feb. 10:00 DKB JO11-2G Raptim JO11-2G Sportpark Horsta's Wijk
29 feb. 10:00 Hardenberg '85 JO11-1G ST Hoogeveen/Tiendeveen JO11-2 Sportpark Baalderveld
29 feb. 12:00 ST HOC/Valther Boys JO11-1 SJO NKvvProtos JO11-1G Sportpark Harm Kuiper

Programma komende weken

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
7 mrt. 09:00 VCG JO11-1G Emmen JO11-5 Sportpark De Heidepol
7 mrt. 09:30 SJO NKvvProtos JO11-1G DKB JO11-2G Sportpark De Schalm
7 mrt. 09:50 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO11-2 DZOH JO11-3 Sportpark Bentinckspark
7 mrt. 10:00 Elim JO11-1 Hardenberg '85 JO11-1G Sportpark Elim
7 mrt. 10:30 DZOH JO11-2 SJO HH'97 JO11-2 Sportpark Zwanenveld
7 mrt. 12:00 Raptim JO11-2G ST HOC/Valther Boys JO11-1 Sportpark Klinkenvlier
14 mrt. 08:30 DKB JO11-2G ST HOC/Valther Boys JO11-1 Sportpark Horsta's Wijk
14 mrt. 09:00 Emmen JO11-5 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO11-2 Sportpark Meerdijk
14 mrt. 09:00 DZOH JO11-3 SJO NKvvProtos JO11-1G Sportpark Zwanenveld
14 mrt. 09:00 SJO HH'97 JO11-2 Elim JO11-1 Sportpark De Oosthoek
14 mrt. 09:00 VCG JO11-1G DZOH JO11-2 Sportpark De Heidepol
14 mrt. 09:45 Hardenberg '85 JO11-1G Raptim JO11-2G Sportpark Baalderveld
21 mrt. 12:00 Raptim JO11-2G SJO NKvvProtos JO11-1G Sportpark Klinkenvlier
28 mrt. 09:00 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO11-2 VCG JO11-1G Sportpark Bentinckspark
28 mrt. 09:30 SJO NKvvProtos JO11-1G DZOH JO11-2 Sportpark De Schalm
28 mrt. 09:45 DKB JO11-2G Elim JO11-1 Sportpark Horsta's Wijk
28 mrt. 09:45 Hardenberg '85 JO11-1G Emmen JO11-5 Sportpark Baalderveld
28 mrt. 12:00 ST HOC/Valther Boys JO11-1 SJO HH'97 JO11-2 Sportpark Harm Kuiper
28 mrt. 12:00 Raptim JO11-2G DZOH JO11-3 Sportpark Klinkenvlier
4 apr. 09:00 Emmen JO11-5 Raptim JO11-2G Sportpark Meerdijk
4 apr. 09:00 DZOH JO11-3 Hardenberg '85 JO11-1G Sportpark Zwanenveld
4 apr. 09:00 DZOH JO11-2 DKB JO11-2G Sportpark Zwanenveld
4 apr. 09:00 SJO HH'97 JO11-2 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO11-2 Sportpark De Oosthoek
4 apr. 09:00 VCG JO11-1G ST HOC/Valther Boys JO11-1 Sportpark De Heidepol
4 apr. 10:00 Elim JO11-1 SJO NKvvProtos JO11-1G Sportpark Elim
18 apr. 08:30 DKB JO11-2G SJO HH'97 JO11-2 Sportpark Horsta's Wijk
18 apr. 09:00 Emmen JO11-5 DZOH JO11-3 Sportpark Meerdijk
18 apr. 09:30 SJO NKvvProtos JO11-1G ST Hoogeveen/Tiendeveen JO11-2 Sportpark De Schalm
18 apr. 10:00 Elim JO11-1 DZOH JO11-2 Sportpark Elim
18 apr. 12:00 ST HOC/Valther Boys JO11-1 Hardenberg '85 JO11-1G Sportpark Harm Kuiper
18 apr. 12:00 Raptim JO11-2G VCG JO11-1G Sportpark Klinkenvlier
9 mei 09:00 VCG JO11-1G Elim JO11-1 Sportpark De Heidepol
9 mei 09:30 SJO NKvvProtos JO11-1G Emmen JO11-5 Sportpark De Schalm
9 mei 10:00 Hardenberg '85 JO11-1G DKB JO11-2G Sportpark Baalderveld
9 mei 10:30 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO11-2 ST HOC/Valther Boys JO11-1 Sportpark Bentinckspark
9 mei 12:00 Raptim JO11-2G SJO HH'97 JO11-2 Sportpark Klinkenvlier
9 mei 13:00 DZOH JO11-2 DZOH JO11-3 Sportpark Zwanenveld
16 mei 09:00 Emmen JO11-5 ST HOC/Valther Boys JO11-1 Sportpark Meerdijk
16 mei 09:00 DZOH JO11-2 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO11-2 Sportpark Zwanenveld
16 mei 09:00 DZOH JO11-3 DKB JO11-2G Sportpark Zwanenveld
16 mei 09:00 SJO HH'97 JO11-2 Hardenberg '85 JO11-1G Sportpark De Oosthoek
16 mei 09:00 VCG JO11-1G SJO NKvvProtos JO11-1G Sportpark De Heidepol
16 mei 10:00 Elim JO11-1 Raptim JO11-2G Sportpark Elim
23 mei 08:30 DKB JO11-2G Emmen JO11-5 Sportpark Horsta's Wijk
23 mei 08:30 Hardenberg '85 JO11-1G VCG JO11-1G Sportpark Baalderveld
23 mei 09:30 SJO NKvvProtos JO11-1G SJO HH'97 JO11-2 Sportpark De Schalm
23 mei 10:30 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO11-2 Elim JO11-1 Sportpark Bentinckspark
23 mei 12:00 ST HOC/Valther Boys JO11-1 DZOH JO11-3 Sportpark Harm Kuiper
23 mei 12:00 Raptim JO11-2G DZOH JO11-2 Sportpark Klinkenvlier

Stand

Onder 11 beker poule
Nr Team GW P
1 SJO WNBC '09 JO11-1G 3 9
2 VCG JO11-1G 3 6
3 SJO NKvvProtos JO11-1G 3 3
4 vv Sweel JO11-1 3 0

Uitslagen

Onder 11 beker poule
Datum Thuis Uit Uitslag
31 aug. VCG JO11-1G SJO WNBC '09 JO11-1G 1 - 8
31 aug. SJO NKvvProtos JO11-1G vv Sweel JO11-1 9 - 6
7 sep. vv Sweel JO11-1 VCG JO11-1G 2 - 14
7 sep. SJO WNBC '09 JO11-1G SJO NKvvProtos JO11-1G 15 - 0
14 sep. VCG JO11-1G SJO NKvvProtos JO11-1G 11 - 0
14 sep. vv Sweel JO11-1 SJO WNBC '09 JO11-1G 0 - 11

Programma

Geen programma gevonden