JO19

JO19
Nr Team GW P
1 SVBO JO19-2 1 3
2 De Weide JO19-3 1 3
3 VCG JO19-1 1 3
4 ST BEW/Diever/Wapse JO19-1G 1 3
5 DZOH JO19-3 1 3
6 JVC Dedemsvaart JO19-3 0 0
7 SJO NKvvProtos JO19-1G 0 0
8 HZVV JO19-3 1 0
9 Raptim JO19-2 1 0
10 ST Germanicus/CSVC JO19-2 1 0
11 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO19-2 1 0
12 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-2 1 0

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
SVBO JO19-2 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-2 16 - 0
ST Hoogeveen/Tiendeveen JO19-2 De Weide JO19-3 2 - 6
DZOH JO19-3 ST Germanicus/CSVC JO19-2 3 - 0
Raptim JO19-2 ST BEW/Diever/Wapse JO19-1G 1 - 4
VCG JO19-1 HZVV JO19-3 5 - 2

Programma aankomende week

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
28 sep. 11:30 ST Germanicus/CSVC JO19-2 Raptim JO19-2 Sportpark Klinkenvlier
28 sep. 12:00 De Weide JO19-3 SJO NKvvProtos JO19-1G Sportpark Schutlanden
28 sep. 12:30 HZVV JO19-3 DZOH JO19-3 Sportpark Bentinckdijk
28 sep. 12:30 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-2 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO19-2 Sportpark Vitesse
28 sep. 12:30 JVC Dedemsvaart JO19-3 SVBO JO19-2 Sportpark De Boekweit
28 sep. 14:00 ST BEW/Diever/Wapse JO19-1G VCG JO19-1 Sportpark BEW

Programma komende weken

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
5 okt. 12:00 VCG JO19-1 Raptim JO19-2 Sportpark De Heidepol
5 okt. 12:15 De Weide JO19-3 ST BEW/Diever/Wapse JO19-1G Sportpark Schutlanden
5 okt. 12:30 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO19-2 HZVV JO19-3 Sportpark Bentinckspark
5 okt. 12:30 SVBO JO19-2 DZOH JO19-3 Sportpark SVBO a/d Parkstraat
5 okt. 12:30 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-2 JVC Dedemsvaart JO19-3 Sportpark Vitesse
5 okt. 14:00 SJO NKvvProtos JO19-1G ST Germanicus/CSVC JO19-2 Sportpark De Schalm
12 okt. 11:30 ST Germanicus/CSVC JO19-2 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO19-2 Sportpark Klinkenvlier
12 okt. 12:00 Raptim JO19-2 SVBO JO19-2 Sportpark Klinkenvlier
12 okt. 12:30 DZOH JO19-3 VCG JO19-1 Sportpark Zwanenveld
12 okt. 12:30 JVC Dedemsvaart JO19-3 De Weide JO19-3 Sportpark De Boekweit
12 okt. 12:45 HZVV JO19-3 SJO NKvvProtos JO19-1G Sportpark Bentinckdijk
12 okt. 14:00 ST BEW/Diever/Wapse JO19-1G ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-2 Sportpark BEW
26 okt. 11:30 ST Germanicus/CSVC JO19-2 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-2 Sportpark Klinkenvlier
26 okt. 11:45 DZOH JO19-3 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO19-2 Sportpark Zwanenveld
26 okt. 12:00 Raptim JO19-2 SJO NKvvProtos JO19-1G Sportpark Klinkenvlier
26 okt. 12:30 SVBO JO19-2 VCG JO19-1 Sportpark SVBO a/d Parkstraat
26 okt. 12:30 JVC Dedemsvaart JO19-3 ST BEW/Diever/Wapse JO19-1G Sportpark De Boekweit
26 okt. 14:30 HZVV JO19-3 De Weide JO19-3 Sportpark Bentinckdijk
2 nov. 11:30 ST Germanicus/CSVC JO19-2 VCG JO19-1 Sportpark Klinkenvlier
2 nov. 12:00 De Weide JO19-3 DZOH JO19-3 Sportpark Schutlanden
2 nov. 12:30 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-2 Raptim JO19-2 Sportpark Vitesse
2 nov. 12:30 JVC Dedemsvaart JO19-3 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO19-2 Sportpark De Boekweit
2 nov. 14:00 ST BEW/Diever/Wapse JO19-1G SJO NKvvProtos JO19-1G Sportpark BEW
2 nov. 14:30 HZVV JO19-3 SVBO JO19-2 Sportpark Bentinckdijk
9 nov. 12:00 DZOH JO19-3 JVC Dedemsvaart JO19-3 Sportpark Zwanenveld
9 nov. 12:00 Raptim JO19-2 HZVV JO19-3 Sportpark Klinkenvlier
9 nov. 12:00 VCG JO19-1 De Weide JO19-3 Sportpark De Heidepol
9 nov. 12:30 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO19-2 ST BEW/Diever/Wapse JO19-1G Sportpark Bentinckspark
9 nov. 12:30 SVBO JO19-2 ST Germanicus/CSVC JO19-2 Sportpark SVBO a/d Parkstraat
9 nov. 14:00 SJO NKvvProtos JO19-1G ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-2 Sportpark De Schalm
16 nov. 12:00 VCG JO19-1 JVC Dedemsvaart JO19-3 Sportpark De Heidepol
16 nov. 12:00 De Weide JO19-3 ST Germanicus/CSVC JO19-2 Sportpark Schutlanden
16 nov. 12:15 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO19-2 Raptim JO19-2 Sportpark Bentinckspark
16 nov. 12:30 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-2 HZVV JO19-3 Sportpark Vitesse
16 nov. 14:00 ST BEW/Diever/Wapse JO19-1G SVBO JO19-2 Sportpark BEW
16 nov. 14:00 SJO NKvvProtos JO19-1G DZOH JO19-3 Sportpark De Schalm
23 nov. 11:30 ST Germanicus/CSVC JO19-2 JVC Dedemsvaart JO19-3 Sportpark Klinkenvlier
23 nov. 12:00 Raptim JO19-2 DZOH JO19-3 Sportpark Klinkenvlier
23 nov. 12:00 VCG JO19-1 SJO NKvvProtos JO19-1G Sportpark De Heidepol
23 nov. 12:30 SVBO JO19-2 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO19-2 Sportpark SVBO a/d Parkstraat
23 nov. 12:30 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-2 De Weide JO19-3 Sportpark Vitesse
23 nov. 14:30 HZVV JO19-3 ST BEW/Diever/Wapse JO19-1G Sportpark Bentinckdijk
30 nov. 12:00 De Weide JO19-3 Raptim JO19-2 Sportpark Schutlanden
30 nov. 12:30 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO19-2 VCG JO19-1 Sportpark Bentinckspark
30 nov. 12:30 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-2 DZOH JO19-3 Sportpark Vitesse
30 nov. 12:30 JVC Dedemsvaart JO19-3 HZVV JO19-3 Sportpark De Boekweit
30 nov. 14:00 ST BEW/Diever/Wapse JO19-1G ST Germanicus/CSVC JO19-2 Sportpark BEW
30 nov. 14:00 SJO NKvvProtos JO19-1G SVBO JO19-2 Sportpark De Schalm
7 dec. 11:30 ST Germanicus/CSVC JO19-2 HZVV JO19-3 Sportpark Klinkenvlier
7 dec. 12:00 Raptim JO19-2 JVC Dedemsvaart JO19-3 Sportpark Klinkenvlier
7 dec. 12:00 VCG JO19-1 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-2 Sportpark De Heidepol
7 dec. 12:30 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO19-2 SJO NKvvProtos JO19-1G Sportpark Bentinckspark
7 dec. 12:30 SVBO JO19-2 De Weide JO19-3 Sportpark SVBO a/d Parkstraat
7 dec. 15:30 DZOH JO19-3 ST BEW/Diever/Wapse JO19-1G Sportpark Zwanenveld

Stand

Onder 19 beker poule
Nr Team GW P
1 VCG JO19-1 2 3
2 SVBO JO19-2 2 3
3 DZOH JO19-3 2 3
Onder 19 beker 1e ronde
Nr Team GW P
1 ACV JO19-4 0 0
2 AVC JO19-1 0 0
3 Be Quick 1887 JO19-4 0 0
4 Flevo Boys JO19-3 0 0
5 Friese Boys JO19-1 0 0
6 Gruno JO19-1d 0 0
7 HZVV JO19-3 0 0
8 ST IJVC/Blauwhuis JO19-1 0 0
9 Middelstum JO19-1 0 0
10 ODV JO19-1 0 0
11 Oeverzwaluwen JO19-1 0 0
12 VV Opende JO19-1 0 0
13 Poolster JO19-1 0 0
14 Read Swart JO19-1 0 0
15 RKO JO19-1 0 0
16 SJO NKvvProtos JO19-1G 0 0
17 SJO 't Hogeland JO19-1 0 0
18 SJO Warga WWS JO19-1 0 0
19 Stadskanaal JO19-2 0 0
20 De Sweach JO19-1 0 0
21 VCG JO19-1 0 0
22 VCR JO19-1d 0 0
23 Wildervank JO19-2 0 0
24 FC Zuidlaren JO19-2 0 0
25 FC Zuidlaren JO19-3 0 0

Uitslagen

Onder 19 beker poule
Datum Thuis Uit Uitslag
31 aug. VCG JO19-1 DZOH JO19-3 2 - 5
31 aug. Drenthina JO19-2 SVBO JO19-2 2 - 12
7 sep. SVBO JO19-2 VCG JO19-1 3 - 6
14 sep. SVBO JO19-2 DZOH JO19-3 4 - 1

Programma

Geen programma gevonden