JO8

JO8
Geen stand gevonden

Uitslagen

Geen uitslagen gevonden

Programma aankomende week

Geen programma gevonden voor aankomende week

Programma komende weken

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
21 sep. 08:30 Hardenberg '85 JO8-1G Sweel JO8-1G Sportpark Baalderveld
21 sep. 09:00 ST Germanicus/CSVC JO8-1G Raptim JO8-3 Sportpark de Pampert
21 sep. 09:00 Bargeres JO8-1 DZOH JO8-3 Sportpark Easy Fit Emmen
21 sep. 09:00 VCG JO8-1G SVV'04 JO8-1 Sportpark De Heidepol
21 sep. 09:00 VIOS (O) JO8-1 SCN JO8-1 Sportpark Oosterhesselen
21 sep. 09:00 HHC Hardenberg JO8-2 Twedo JO8-2 Sportpark De Boshoek (HHC)
28 sep. 09:00 DZOH JO8-3 HHC Hardenberg JO8-2 Sportpark Zwanenveld
28 sep. 09:00 SVV'04 JO8-1 ST Germanicus/CSVC JO8-1G Sportpark de Kampen
28 sep. 09:00 Raptim JO8-3 VIOS (O) JO8-1 Sportpark Klinkenvlier
28 sep. 09:00 SCN JO8-1 VCG JO8-1G Sportpark Nieuwlande
28 sep. 09:00 Twedo JO8-2 Hardenberg '85 JO8-1G Sportpark Veenoord
28 sep. 10:15 Sweel JO8-1G Bargeres JO8-1 Sportpark 't Alterbarg
5 okt. 09:00 Bargeres JO8-1 Raptim JO8-3 Sportpark Easy Fit Emmen
5 okt. 09:00 Twedo JO8-2 DZOH JO8-3 Sportpark Veenoord
5 okt. 09:00 VCG JO8-1G VIOS (O) JO8-1 Sportpark De Heidepol
5 okt. 09:00 HHC Hardenberg JO8-2 ST Germanicus/CSVC JO8-1G Sportpark De Boshoek (HHC)
5 okt. 09:25 Hardenberg '85 JO8-1G SVV'04 JO8-1 Sportpark Baalderveld
5 okt. 10:15 Sweel JO8-1G SCN JO8-1 Sportpark 't Alterbarg
12 okt. 09:00 DZOH JO8-3 Sweel JO8-1G Sportpark Zwanenveld
12 okt. 09:00 ST Germanicus/CSVC JO8-1G VCG JO8-1G Sportpark de Pampert
12 okt. 09:00 SVV'04 JO8-1 Bargeres JO8-1 Sportpark de Kampen
12 okt. 09:00 Raptim JO8-3 Hardenberg '85 JO8-1G Sportpark Klinkenvlier
12 okt. 09:00 SCN JO8-1 Twedo JO8-2 Sportpark Nieuwlande
12 okt. 09:00 VIOS (O) JO8-1 HHC Hardenberg JO8-2 Sportpark Oosterhesselen
26 okt. 09:00 DZOH JO8-3 SCN JO8-1 Sportpark Zwanenveld
26 okt. 09:00 SVV'04 JO8-1 Sweel JO8-1G Sportpark de Kampen
26 okt. 09:00 Raptim JO8-3 Twedo JO8-2 Sportpark Klinkenvlier
26 okt. 09:00 VIOS (O) JO8-1 Bargeres JO8-1 Sportpark Oosterhesselen
26 okt. 09:00 HHC Hardenberg JO8-2 VCG JO8-1G Sportpark De Boshoek (HHC)
26 okt. 10:00 ST Germanicus/CSVC JO8-1G Hardenberg '85 JO8-1G Sportpark de Pampert
2 nov. 09:00 DZOH JO8-3 Hardenberg '85 JO8-1G Sportpark Zwanenveld
2 nov. 09:00 SVV'04 JO8-1 HHC Hardenberg JO8-2 Sportpark de Kampen
2 nov. 09:00 Raptim JO8-3 VCG JO8-1G Sportpark Klinkenvlier
2 nov. 09:00 SCN JO8-1 Bargeres JO8-1 Sportpark Nieuwlande
2 nov. 09:00 Twedo JO8-2 VIOS (O) JO8-1 Sportpark Veenoord
2 nov. 10:15 Sweel JO8-1G ST Germanicus/CSVC JO8-1G Sportpark 't Alterbarg
9 nov. 08:30 Hardenberg '85 JO8-1G SCN JO8-1 Sportpark Baalderveld
9 nov. 09:00 ST Germanicus/CSVC JO8-1G DZOH JO8-3 Sportpark de Pampert
9 nov. 09:00 Bargeres JO8-1 Twedo JO8-2 Sportpark Easy Fit Emmen
9 nov. 09:00 VCG JO8-1G Sweel JO8-1G Sportpark De Heidepol
9 nov. 09:00 VIOS (O) JO8-1 SVV'04 JO8-1 Sportpark Oosterhesselen
9 nov. 09:00 HHC Hardenberg JO8-2 Raptim JO8-3 Sportpark De Boshoek (HHC)
16 nov. 08:30 Hardenberg '85 JO8-1G VIOS (O) JO8-1 Sportpark Baalderveld
16 nov. 09:00 Bargeres JO8-1 ST Germanicus/CSVC JO8-1G Sportpark Easy Fit Emmen
16 nov. 09:00 SCN JO8-1 HHC Hardenberg JO8-2 Sportpark Nieuwlande
16 nov. 09:00 Twedo JO8-2 SVV'04 JO8-1 Sportpark Veenoord
16 nov. 09:00 VCG JO8-1G DZOH JO8-3 Sportpark De Heidepol
16 nov. 10:15 Sweel JO8-1G Raptim JO8-3 Sportpark 't Alterbarg
23 nov. 09:00 SVV'04 JO8-1 SCN JO8-1 Sportpark de Kampen
23 nov. 09:00 Raptim JO8-3 DZOH JO8-3 Sportpark Klinkenvlier
23 nov. 09:00 Twedo JO8-2 Sweel JO8-1G Sportpark Veenoord
23 nov. 09:00 VCG JO8-1G Bargeres JO8-1 Sportpark De Heidepol
23 nov. 09:00 VIOS (O) JO8-1 ST Germanicus/CSVC JO8-1G Sportpark Oosterhesselen
23 nov. 09:00 HHC Hardenberg JO8-2 Hardenberg '85 JO8-1G Sportpark De Boshoek (HHC)
30 nov. 08:30 Hardenberg '85 JO8-1G VCG JO8-1G Sportpark Baalderveld
30 nov. 09:00 DZOH JO8-3 SVV'04 JO8-1 Sportpark Zwanenveld
30 nov. 09:00 Bargeres JO8-1 HHC Hardenberg JO8-2 Sportpark Easy Fit Emmen
30 nov. 09:00 SCN JO8-1 Raptim JO8-3 Sportpark Nieuwlande
30 nov. 09:00 Twedo JO8-2 ST Germanicus/CSVC JO8-1G Sportpark Veenoord
30 nov. 10:15 Sweel JO8-1G VIOS (O) JO8-1 Sportpark 't Alterbarg
7 dec. 08:30 Hardenberg '85 JO8-1G Bargeres JO8-1 Sportpark Baalderveld
7 dec. 09:00 Raptim JO8-3 SVV'04 JO8-1 Sportpark Klinkenvlier
7 dec. 09:00 VCG JO8-1G Twedo JO8-2 Sportpark De Heidepol
7 dec. 09:00 VIOS (O) JO8-1 DZOH JO8-3 Sportpark Oosterhesselen
7 dec. 09:00 HHC Hardenberg JO8-2 Sweel JO8-1G Sportpark De Boshoek (HHC)
7 dec. 10:00 ST Germanicus/CSVC JO8-1G SCN JO8-1 Sportpark de Pampert

Stand

Geen stand gevonden

Uitslagen

Geen uitslagen gevonden

Programma

B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
31 aug. 09:00 Elim JO8-1 VCG JO8-1G Sportpark Elim
31 aug. 10:00 SJO HH'97 JO8-1 SCN JO8-1 Sportpark ' t Hoge Bos
7 sep. 09:00 SCN JO8-1 Elim JO8-1 Sportpark Nieuwlande
7 sep. 09:00 VCG JO8-1G SJO HH'97 JO8-1 Sportpark De Heidepol
14 sep. 09:00 VCG JO8-1G SCN JO8-1 Sportpark De Heidepol
14 sep. 10:00 SJO HH'97 JO8-1 Elim JO8-1 Sportpark ' t Hoge Bos