Volgende wedstrijd

03 oktober 2020 - 15:00

Competitiewedstrijd

Alcides

-

VCG

VCG-1

VCG-1
Nr Team GW P
1 Udiros 2 6
2 Steenwijker Boys 2 6
3 MSC/Amslod 1 3
4 VVAK 1 3
5 Alcides 1 3
6 FC Assen 2 3
7 NKVV 2 3
8 Erica'86 2 1
9 Tynaarlo 2 1
10 Bargeres 0 0
11 VCG 1 0
12 NWVV 2 0
13 SETA 2 0

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
Udiros NKVV 7 - 2
Tynaarlo Erica'86 2 - 2
VVAK FC Assen 2 - 0
VCG Bargeres 2 - 2
SETA Steenwijker Boys 1 - 3
NWVV Alcides 2 - 3
Steenwijker Boys NWVV 2 - 1
MSC/Amslod VCG 4 - 1
NKVV Tynaarlo 8 - 3
Erica'86 Udiros 2 - 6
FC Assen SETA 9 - 0

Programma aankomende week

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
3 okt. 14:30 FC Assen Tynaarlo Sportpark De Hoogspanning
3 okt. 14:30 Erica'86 NKVV Sportpark De Veenschappen
3 okt. 14:30 Bargeres Udiros Sportpark Easy Fit Emmen
3 okt. 15:00 Alcides VCG Sportpark Ezinge
3 okt. 15:30 MSC/Amslod NWVV Sportpark Ezinge
3 okt. 17:00 Steenwijker Boys VVAK Sportpark De Koperberg

Programma komende weken

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
10 okt. 14:30 NKVV Bargeres Sportpark NKVV
10 okt. 14:30 SETA Alcides Sportpark Schoolstraat
10 okt. 14:30 VCG Steenwijker Boys Sportpark De Heidepol
10 okt. 14:30 Udiros FC Assen Sportpark Nieuwehorne (Udiros)
10 okt. 14:30 VVAK Erica'86 Sportpark Het Zandmeer
10 okt. 15:00 Tynaarlo MSC/Amslod Sportpark De Spil Tynaarlo
17 okt. 14:00 NWVV Tynaarlo Sportpark NWVV
17 okt. 14:30 Bargeres FC Assen Sportpark Easy Fit Emmen
17 okt. 14:30 VCG SETA Sportpark De Heidepol
17 okt. 15:00 Alcides VVAK Sportpark Ezinge
17 okt. 15:30 MSC/Amslod NKVV Sportpark Ezinge
17 okt. 17:00 Steenwijker Boys Erica'86 Sportpark De Koperberg
24 okt. 14:30 FC Assen Steenwijker Boys Sportpark De Hoogspanning
24 okt. 14:30 Erica'86 Alcides Sportpark De Veenschappen
24 okt. 14:30 SETA Bargeres Sportpark Schoolstraat
24 okt. 14:30 Udiros MSC/Amslod Sportpark Nieuwehorne (Udiros)
24 okt. 14:30 VVAK NWVV Sportpark Het Zandmeer
24 okt. 15:00 Tynaarlo VCG Sportpark De Spil Tynaarlo
31 okt. 14:00 NWVV SETA Sportpark NWVV
31 okt. 14:30 Bargeres Erica'86 Sportpark Easy Fit Emmen
31 okt. 14:30 VCG NKVV Sportpark De Heidepol
31 okt. 15:00 Alcides FC Assen Sportpark Ezinge
31 okt. 15:30 MSC/Amslod VVAK Sportpark Ezinge
31 okt. 17:00 Steenwijker Boys Udiros Sportpark De Koperberg
7 nov. 14:30 Erica'86 NWVV Sportpark De Veenschappen
7 nov. 14:30 NKVV Steenwijker Boys Sportpark NKVV
7 nov. 14:30 SETA MSC/Amslod Sportpark Schoolstraat
7 nov. 14:30 Udiros Alcides Sportpark Nieuwehorne (Udiros)
7 nov. 14:30 VVAK VCG Sportpark Het Zandmeer
7 nov. 15:00 Tynaarlo Bargeres Sportpark De Spil Tynaarlo
14 nov. 14:30 Bargeres VVAK Sportpark Easy Fit Emmen
21 nov. 14:00 NWVV FC Assen Sportpark NWVV
21 nov. 14:30 SETA Erica'86 Sportpark Schoolstraat
21 nov. 14:30 VCG Udiros Sportpark De Heidepol
21 nov. 15:00 Alcides NKVV Sportpark Ezinge
21 nov. 15:00 Tynaarlo Steenwijker Boys Sportpark De Spil Tynaarlo
21 nov. 15:30 MSC/Amslod Bargeres Sportpark Ezinge
28 nov. 14:30 FC Assen MSC/Amslod Sportpark De Hoogspanning
28 nov. 14:30 Erica'86 VCG Sportpark De Veenschappen
28 nov. 14:30 NKVV SETA Sportpark NKVV
28 nov. 14:30 Udiros NWVV Sportpark Nieuwehorne (Udiros)
28 nov. 14:30 VVAK Tynaarlo Sportpark Het Zandmeer
28 nov. 17:00 Steenwijker Boys Alcides Sportpark De Koperberg
5 dec. 14:00 NWVV NKVV Sportpark NWVV
5 dec. 14:30 FC Assen VCG Sportpark De Hoogspanning
5 dec. 14:30 SETA VVAK Sportpark Schoolstraat
5 dec. 15:00 Alcides Bargeres Sportpark Ezinge
5 dec. 15:00 Tynaarlo Udiros Sportpark De Spil Tynaarlo
5 dec. 15:30 MSC/Amslod Erica'86 Sportpark Ezinge
12 dec. 14:30 Erica'86 FC Assen Sportpark De Veenschappen
12 dec. 14:30 Bargeres NWVV Sportpark Easy Fit Emmen
12 dec. 14:30 NKVV VVAK Sportpark NKVV
12 dec. 14:30 Udiros SETA Sportpark Nieuwehorne (Udiros)
12 dec. 15:00 Alcides Tynaarlo Sportpark Ezinge
12 dec. 17:00 Steenwijker Boys MSC/Amslod Sportpark De Koperberg
16 jan. 14:00 NWVV VCG Sportpark NWVV
16 jan. 14:30 FC Assen NKVV Sportpark De Hoogspanning
16 jan. 14:30 Bargeres Steenwijker Boys Sportpark Easy Fit Emmen
16 jan. 14:30 SETA Tynaarlo Sportpark Schoolstraat
16 jan. 14:30 VVAK Udiros Sportpark Het Zandmeer
16 jan. 15:30 MSC/Amslod Alcides Sportpark Ezinge
23 jan. 14:30 Erica'86 Bargeres Sportpark De Veenschappen
23 jan. 14:30 NKVV MSC/Amslod Sportpark NKVV
23 jan. 14:30 VCG VVAK Sportpark De Heidepol
23 jan. 15:00 Alcides SETA Sportpark Ezinge
23 jan. 15:00 Tynaarlo NWVV Sportpark De Spil Tynaarlo
23 jan. 17:00 Steenwijker Boys FC Assen Sportpark De Koperberg
30 jan. 14:00 NWVV Erica'86 Sportpark NWVV
30 jan. 14:30 FC Assen Udiros Sportpark De Hoogspanning
30 jan. 14:30 Bargeres NKVV Sportpark Easy Fit Emmen
30 jan. 14:30 SETA VCG Sportpark Schoolstraat
30 jan. 14:30 VVAK Steenwijker Boys Sportpark Het Zandmeer
30 jan. 15:30 MSC/Amslod Tynaarlo Sportpark Ezinge
6 feb. 14:30 Erica'86 VVAK Sportpark De Veenschappen
6 feb. 14:30 Udiros Bargeres Sportpark Nieuwehorne (Udiros)
6 feb. 14:30 VCG MSC/Amslod Sportpark De Heidepol
6 feb. 15:00 Alcides NWVV Sportpark Ezinge
6 feb. 15:00 Tynaarlo NKVV Sportpark De Spil Tynaarlo
6 feb. 17:00 Steenwijker Boys SETA Sportpark De Koperberg
27 feb. 14:00 NWVV Steenwijker Boys Sportpark NWVV
27 feb. 14:30 FC Assen Alcides Sportpark De Hoogspanning
27 feb. 14:30 Bargeres Tynaarlo Sportpark Easy Fit Emmen
27 feb. 14:30 NKVV VCG Sportpark NKVV
27 feb. 14:30 Udiros Erica'86 Sportpark Nieuwehorne (Udiros)
27 feb. 14:30 VVAK MSC/Amslod Sportpark Het Zandmeer
6 mrt. 14:30 Erica'86 SETA Sportpark De Veenschappen
6 mrt. 14:30 VCG NWVV Sportpark De Heidepol
6 mrt. 15:00 Alcides Udiros Sportpark Ezinge
6 mrt. 15:00 Tynaarlo VVAK Sportpark De Spil Tynaarlo
6 mrt. 15:30 MSC/Amslod FC Assen Sportpark Ezinge
6 mrt. 17:00 Steenwijker Boys NKVV Sportpark De Koperberg
13 mrt. 14:00 NWVV MSC/Amslod Sportpark NWVV
13 mrt. 14:30 FC Assen Erica'86 Sportpark De Hoogspanning
13 mrt. 14:30 Bargeres SETA Sportpark Easy Fit Emmen
13 mrt. 14:30 NKVV Alcides Sportpark NKVV
13 mrt. 14:30 Udiros VCG Sportpark Nieuwehorne (Udiros)
13 mrt. 17:00 Steenwijker Boys Tynaarlo Sportpark De Koperberg
20 mrt. 14:30 NKVV NWVV Sportpark NKVV
20 mrt. 14:30 SETA Udiros Sportpark Schoolstraat
20 mrt. 14:30 VCG Alcides Sportpark De Heidepol
20 mrt. 14:30 VVAK Bargeres Sportpark Het Zandmeer
20 mrt. 15:00 Tynaarlo FC Assen Sportpark De Spil Tynaarlo
20 mrt. 15:30 MSC/Amslod Steenwijker Boys Sportpark Ezinge
27 mrt. 14:30 FC Assen NWVV Sportpark De Hoogspanning
27 mrt. 14:30 Erica'86 Tynaarlo Sportpark De Veenschappen
27 mrt. 14:30 Bargeres MSC/Amslod Sportpark Easy Fit Emmen
27 mrt. 14:30 SETA NKVV Sportpark Schoolstraat
27 mrt. 14:30 Udiros VVAK Sportpark Nieuwehorne (Udiros)
27 mrt. 15:00 Alcides Steenwijker Boys Sportpark Ezinge
10 apr. 14:00 NWVV Udiros Sportpark NWVV
10 apr. 14:30 NKVV FC Assen Sportpark NKVV
10 apr. 14:30 VCG Erica'86 Sportpark De Heidepol
10 apr. 14:30 VVAK Alcides Sportpark Het Zandmeer
10 apr. 15:30 MSC/Amslod SETA Sportpark Ezinge
10 apr. 17:00 Steenwijker Boys Bargeres Sportpark De Koperberg
17 apr. 14:30 FC Assen VVAK Sportpark De Hoogspanning
17 apr. 14:30 Erica'86 Steenwijker Boys Sportpark De Veenschappen
17 apr. 14:30 Bargeres VCG Sportpark Easy Fit Emmen
17 apr. 14:30 SETA NWVV Sportpark Schoolstraat
17 apr. 14:30 Udiros Tynaarlo Sportpark Nieuwehorne (Udiros)
17 apr. 15:00 Alcides MSC/Amslod Sportpark Ezinge
24 apr. 14:00 NWVV Bargeres Sportpark NWVV
24 apr. 14:30 NKVV Erica'86 Sportpark NKVV
24 apr. 14:30 VCG FC Assen Sportpark De Heidepol
24 apr. 14:30 VVAK SETA Sportpark Het Zandmeer
24 apr. 15:00 Tynaarlo Alcides Sportpark De Spil Tynaarlo
24 apr. 15:30 MSC/Amslod Udiros Sportpark Ezinge
8 mei 14:30 Erica'86 MSC/Amslod Sportpark De Veenschappen
8 mei 14:30 Bargeres Alcides Sportpark Easy Fit Emmen
8 mei 14:30 SETA FC Assen Sportpark Schoolstraat
8 mei 14:30 Udiros Steenwijker Boys Sportpark Nieuwehorne (Udiros)
8 mei 14:30 VCG Tynaarlo Sportpark De Heidepol
8 mei 14:30 VVAK NKVV Sportpark Het Zandmeer
15 mei 14:00 NWVV VVAK Sportpark NWVV
15 mei 14:30 FC Assen Bargeres Sportpark De Hoogspanning
15 mei 14:30 NKVV Udiros Sportpark NKVV
15 mei 15:00 Alcides Erica'86 Sportpark Ezinge
15 mei 15:00 Tynaarlo SETA Sportpark De Spil Tynaarlo
15 mei 17:00 Steenwijker Boys VCG Sportpark De Koperberg

Stand

Mannen KNVB beker Amateurs poule
Nr Team GW P
1 Hoogeveen 3 7
2 Hollandscheveld 3 5
3 SCN 3 4
4 VCG 3 0

Uitslagen

Mannen KNVB beker Amateurs poule
Datum Thuis Uit Uitslag
29 aug. Hoogeveen VCG 5 - 0
29 aug. Hollandscheveld SCN 1 - 1
5 sep. VCG Hollandscheveld 1 - 2
5 sep. SCN Hoogeveen 0 - 6
12 sep. Hoogeveen Hollandscheveld 1 - 1
12 sep. SCN VCG 2 - 1

Programma

Geen programma gevonden