Volgende wedstrijd

30 oktober 2021 - 14:30

Competitiewedstrijd

NKVV 1

-

VCG 1

VCG 1

VCG 1

Fotografie Marlies Haveman

 

 

 

Nr Team GW P
1 vv Steenwijk 1 4 10
2 Nagele 1 4 10
3 NKVV 1 4 7
4 Alcides 1 4 7
5 Steenwijker Boys 1 4 7
6 M.S.C. 1 4 6
7 Espel 1 4 5
8 SVBS'77 1 4 5
9 Ens 1 4 4
10 VVAK 1 4 4
11 VCG 1 4 1
12 Blokzijl 1 4 0

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
Steenwijker Boys 1 Espel 1 2 - 2
vv Steenwijk 1 Alcides 1 3 - 2
SVBS'77 1 VCG 1 1 - 1
NKVV 1 M.S.C. 1 0 - 3
Nagele 1 Ens 1 2 - 1
Blokzijl 1 VVAK 1 0 - 3
Espel 1 Nagele 1 1 - 3
Alcides 1 SVBS'77 1 3 - 0
M.S.C. 1 Steenwijker Boys 1 3 - 4
Ens 1 Blokzijl 1 7 - 1
Espel 1 vv Steenwijk 1 1 - 1
VVAK 1 NKVV 1 3 - 3
VCG 1 Nagele 1 2 - 4
Steenwijker Boys 1 Ens 1 4 - 1
VCG 1 Espel 1 2 - 4
vv Steenwijk 1 M.S.C. 1 4 - 1
SVBS'77 1 VVAK 1 3 - 2
Nagele 1 Alcides 1 1 - 1
Blokzijl 1 NKVV 1 0 - 5
Alcides 1 VCG 1 4 - 2
M.S.C. 1 Blokzijl 1 7 - 0
Ens 1 SVBS'77 1 3 - 3
VVAK 1 vv Steenwijk 1 0 - 4
NKVV 1 Steenwijker Boys 1 3 - 1

Programma aankomende week

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
30 okt. 14:30 Blokzijl 1 vv Steenwijk 1 Sportpark De Uiterdijken
30 okt. 14:30 NKVV 1 VCG 1 Sportpark NKVV
30 okt. 14:30 VVAK 1 Steenwijker Boys 1 Sportpark Het Zandmeer
30 okt. 14:30 Espel 1 SVBS'77 1 Sportpark De Bosrand
30 okt. 15:00 Ens 1 Alcides 1 Sportpark De Seidelhorst
30 okt. 15:00 M.S.C. 1 Nagele 1 Sportpark Ezinge

Programma komende weken

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
6 nov. 14:30 Nagele 1 VVAK 1 Sportpark v.v. Nagele
6 nov. 14:30 VCG 1 Ens 1 Sportpark De Heidepol
6 nov. 14:30 SVBS'77 1 M.S.C. 1 Sportpark 't Hooge Laand
6 nov. 14:30 vv Steenwijk 1 NKVV 1 Sportpark de Nwe Gagels
6 nov. 15:00 Alcides 1 Espel 1 Sportpark Ezinge
6 nov. 17:00 Steenwijker Boys 1 Blokzijl 1 Sportpark De Koperberg
20 nov. 14:30 Blokzijl 1 SVBS'77 1 Sportpark De Uiterdijken
20 nov. 14:30 NKVV 1 Espel 1 Sportpark NKVV
20 nov. 14:30 VVAK 1 VCG 1 Sportpark Het Zandmeer
20 nov. 14:30 vv Steenwijk 1 Nagele 1 Sportpark de Nwe Gagels
20 nov. 15:00 M.S.C. 1 Ens 1 Sportpark Ezinge
20 nov. 17:00 Steenwijker Boys 1 Alcides 1 Sportpark De Koperberg
27 nov. 14:30 Nagele 1 Blokzijl 1 Sportpark v.v. Nagele
27 nov. 14:30 VCG 1 vv Steenwijk 1 Sportpark De Heidepol
27 nov. 14:30 Espel 1 M.S.C. 1 Sportpark De Bosrand
27 nov. 14:30 SVBS'77 1 Steenwijker Boys 1 Sportpark 't Hooge Laand
27 nov. 15:00 Ens 1 NKVV 1 Sportpark De Seidelhorst
27 nov. 15:00 Alcides 1 VVAK 1 Sportpark Ezinge
4 dec. 14:30 Blokzijl 1 Espel 1 Sportpark De Uiterdijken
4 dec. 14:30 NKVV 1 Nagele 1 Sportpark NKVV
4 dec. 14:30 VVAK 1 Ens 1 Sportpark Het Zandmeer
4 dec. 14:30 vv Steenwijk 1 SVBS'77 1 Sportpark de Nwe Gagels
4 dec. 15:00 M.S.C. 1 Alcides 1 Sportpark Ezinge
4 dec. 17:00 Steenwijker Boys 1 VCG 1 Sportpark De Koperberg
11 dec. 14:30 Nagele 1 Steenwijker Boys 1 Sportpark v.v. Nagele
11 dec. 14:30 VCG 1 M.S.C. 1 Sportpark De Heidepol
11 dec. 14:30 Espel 1 VVAK 1 Sportpark De Bosrand
11 dec. 14:30 SVBS'77 1 NKVV 1 Sportpark 't Hooge Laand
11 dec. 15:00 Ens 1 vv Steenwijk 1 Sportpark De Seidelhorst
11 dec. 15:00 Alcides 1 Blokzijl 1 Sportpark Ezinge
29 jan. 14:30 Blokzijl 1 VCG 1 Sportpark De Uiterdijken
29 jan. 14:30 NKVV 1 Alcides 1 Sportpark NKVV
29 jan. 14:30 Espel 1 Ens 1 Sportpark De Bosrand
29 jan. 14:30 SVBS'77 1 Nagele 1 Sportpark 't Hooge Laand
29 jan. 15:00 M.S.C. 1 VVAK 1 Sportpark Ezinge
29 jan. 17:00 Steenwijker Boys 1 vv Steenwijk 1 Sportpark De Koperberg
5 feb. 14:30 VCG 1 SVBS'77 1 Sportpark De Heidepol
5 feb. 14:30 VVAK 1 Blokzijl 1 Sportpark Het Zandmeer
5 feb. 14:30 vv Steenwijk 1 Espel 1 Sportpark de Nwe Gagels
5 feb. 15:00 Ens 1 Steenwijker Boys 1 Sportpark De Seidelhorst
5 feb. 15:00 M.S.C. 1 NKVV 1 Sportpark Ezinge
5 feb. 15:00 Alcides 1 Nagele 1 Sportpark Ezinge
12 feb. 14:30 Blokzijl 1 Ens 1 Sportpark De Uiterdijken
12 feb. 14:30 Nagele 1 vv Steenwijk 1 Sportpark v.v. Nagele
12 feb. 14:30 NKVV 1 VVAK 1 Sportpark NKVV
12 feb. 14:30 Espel 1 VCG 1 Sportpark De Bosrand
12 feb. 14:30 SVBS'77 1 Alcides 1 Sportpark 't Hooge Laand
12 feb. 17:00 Steenwijker Boys 1 M.S.C. 1 Sportpark De Koperberg
5 mrt. 14:30 VCG 1 NKVV 1 Sportpark De Heidepol
5 mrt. 14:30 VVAK 1 SVBS'77 1 Sportpark Het Zandmeer
5 mrt. 14:30 vv Steenwijk 1 Blokzijl 1 Sportpark de Nwe Gagels
5 mrt. 15:00 Ens 1 Nagele 1 Sportpark De Seidelhorst
5 mrt. 15:00 M.S.C. 1 Espel 1 Sportpark Ezinge
5 mrt. 15:00 Alcides 1 Steenwijker Boys 1 Sportpark Ezinge
12 mrt. 14:30 Blokzijl 1 M.S.C. 1 Sportpark De Uiterdijken
12 mrt. 14:30 Nagele 1 VCG 1 Sportpark v.v. Nagele
12 mrt. 14:30 NKVV 1 vv Steenwijk 1 Sportpark NKVV
12 mrt. 14:30 Espel 1 Alcides 1 Sportpark De Bosrand
12 mrt. 14:30 SVBS'77 1 Ens 1 Sportpark 't Hooge Laand
12 mrt. 17:00 Steenwijker Boys 1 VVAK 1 Sportpark De Koperberg
19 mrt. 14:30 Nagele 1 SVBS'77 1 Sportpark v.v. Nagele
19 mrt. 14:30 VCG 1 Blokzijl 1 Sportpark De Heidepol
19 mrt. 14:30 VVAK 1 M.S.C. 1 Sportpark Het Zandmeer
19 mrt. 14:30 vv Steenwijk 1 Steenwijker Boys 1 Sportpark de Nwe Gagels
19 mrt. 15:00 Ens 1 Espel 1 Sportpark De Seidelhorst
19 mrt. 15:00 Alcides 1 NKVV 1 Sportpark Ezinge
26 mrt. 14:30 Blokzijl 1 Nagele 1 Sportpark De Uiterdijken
26 mrt. 14:30 NKVV 1 SVBS'77 1 Sportpark NKVV
26 mrt. 14:30 VVAK 1 Alcides 1 Sportpark Het Zandmeer
26 mrt. 15:00 Ens 1 VCG 1 Sportpark De Seidelhorst
26 mrt. 15:00 M.S.C. 1 vv Steenwijk 1 Sportpark Ezinge
2 apr. 14:30 Nagele 1 Espel 1 Sportpark v.v. Nagele
2 apr. 14:30 VCG 1 VVAK 1 Sportpark De Heidepol
2 apr. 14:30 SVBS'77 1 Blokzijl 1 Sportpark 't Hooge Laand
2 apr. 14:30 vv Steenwijk 1 Ens 1 Sportpark de Nwe Gagels
2 apr. 15:00 Alcides 1 M.S.C. 1 Sportpark Ezinge
2 apr. 17:00 Steenwijker Boys 1 NKVV 1 Sportpark De Koperberg
9 apr. 14:30 NKVV 1 Ens 1 Sportpark NKVV
9 apr. 14:30 VVAK 1 Nagele 1 Sportpark Het Zandmeer
9 apr. 14:30 Espel 1 Blokzijl 1 Sportpark De Bosrand
9 apr. 15:00 Alcides 1 vv Steenwijk 1 Sportpark Ezinge
9 apr. 15:00 M.S.C. 1 VCG 1 Sportpark Ezinge
9 apr. 17:00 Steenwijker Boys 1 SVBS'77 1 Sportpark De Koperberg
23 apr. 14:30 Blokzijl 1 Alcides 1 Sportpark De Uiterdijken
23 apr. 14:30 Nagele 1 NKVV 1 Sportpark v.v. Nagele
23 apr. 14:30 VCG 1 Steenwijker Boys 1 Sportpark De Heidepol
23 apr. 14:30 SVBS'77 1 Espel 1 Sportpark 't Hooge Laand
23 apr. 14:30 vv Steenwijk 1 VVAK 1 Sportpark de Nwe Gagels
23 apr. 15:00 Ens 1 M.S.C. 1 Sportpark De Seidelhorst
14 mei 14:30 NKVV 1 Blokzijl 1 Sportpark NKVV
14 mei 14:30 VVAK 1 Espel 1 Sportpark Het Zandmeer
14 mei 14:30 vv Steenwijk 1 VCG 1 Sportpark de Nwe Gagels
14 mei 15:00 M.S.C. 1 SVBS'77 1 Sportpark Ezinge
14 mei 15:00 Alcides 1 Ens 1 Sportpark Ezinge
14 mei 17:00 Steenwijker Boys 1 Nagele 1 Sportpark De Koperberg
21 mei 14:30 Blokzijl 1 Steenwijker Boys 1 Sportpark De Uiterdijken
21 mei 14:30 Nagele 1 M.S.C. 1 Sportpark v.v. Nagele
21 mei 14:30 VCG 1 Alcides 1 Sportpark De Heidepol
21 mei 14:30 Espel 1 NKVV 1 Sportpark De Bosrand
21 mei 14:30 SVBS'77 1 vv Steenwijk 1 Sportpark 't Hooge Laand
21 mei 15:00 Ens 1 VVAK 1 Sportpark De Seidelhorst

Stand

Mannen KNVB beker Amateurs poulefase
Nr Team GW P
1 SCN 1 3 9
2 VCG 1 3 6
3 NWVV 1 2 0
4 SC Angelslo 1 2 0

Uitslagen

Mannen KNVB beker Amateurs poulefase
Datum Thuis Uit Uitslag
4 sep. NWVV 1 SCN 1 0 - 2
4 sep. SC Angelslo 1 VCG 1 1 - 8
11 sep. SCN 1 SC Angelslo 1 3 - 1
11 sep. VCG 1 NWVV 1 3 - 2
18 sep. VCG 1 SCN 1 2 - 3

Programma

Geen programma gevonden