Volgende wedstrijd

08 oktober 2022 - 15:00

Competitiewedstrijd

CEC 1

-

VCG 1

VCG 2

VCG 2
Nr Team GW P
1 CEC 2 2 6
2 VCG 2 2 6
3 Staphorst 4 2 4
4 SVBO 2 2 4
5 DZOH 5 1 3
6 DZOH 4 0 0
7 HZVV 4 1 0
8 Noordscheschut 4 1 0
9 SC Angelslo 2 1 0
10 Hoogeveen 3 1 0
11 Dalen 2 1 0
12 Hollandscheveld 3 2 0

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
VCG 2 Hollandscheveld 3 2 - 1
Staphorst 4 SVBO 2 3 - 3
CEC 2 Dalen 2 9 - 1
DZOH 5 HZVV 4 3 - 0
SVBO 2 Noordscheschut 4 3 - 0
Hollandscheveld 3 Staphorst 4 1 - 4
Hoogeveen 3 VCG 2 0 - 7
SC Angelslo 2 CEC 2 1 - 6

Programma aankomende week

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
8 okt. 12:00 SC Angelslo 2 DZOH 4 Sportpark Meerdijk Noord
8 okt. 12:00 VCG 2 Staphorst 4 Sportpark De Heidepol
8 okt. 14:00 DZOH 5 Noordscheschut 4 Sportpark Zwanenveld
8 okt. 14:30 Hollandscheveld 3 CEC 2 Sportpark De Oosthoek
8 okt. 14:30 Hoogeveen 3 HZVV 4 Sportpark Bentinckspark
8 okt. 14:30 Dalen 2 SVBO 2 Sportpark 't Grootveld

Programma komende weken

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
15 okt. 13:00 DZOH 4 Hoogeveen 3 Sportpark Zwanenveld
15 okt. 14:30 HZVV 4 Hollandscheveld 3 Sportpark Bentinckspark
15 okt. 14:30 Staphorst 4 Dalen 2 Sportpark het Noorderslag
15 okt. 14:30 SVBO 2 DZOH 5 Sportpark SVBO a/d Parkstraat
15 okt. 14:30 Noordscheschut 4 SC Angelslo 2 Sportpark De Meulewieke
15 okt. 15:00 CEC 2 VCG 2 Sportpark De Runde
22 okt. 14:30 Dalen 2 DZOH 4 Sportpark 't Grootveld
29 okt. 12:00 SC Angelslo 2 SVBO 2 Sportpark Meerdijk Noord
29 okt. 12:00 VCG 2 HZVV 4 Sportpark De Heidepol
29 okt. 12:45 DZOH 5 Dalen 2 Sportpark Zwanenveld
29 okt. 14:30 Hollandscheveld 3 DZOH 4 Sportpark De Oosthoek
29 okt. 14:30 Hoogeveen 3 Noordscheschut 4 Sportpark Bentinckspark
29 okt. 15:00 CEC 2 Staphorst 4 Sportpark De Runde
5 nov. 12:30 HZVV 4 CEC 2 Sportpark Bentinckspark
5 nov. 14:30 Dalen 2 SC Angelslo 2 Sportpark 't Grootveld
5 nov. 14:30 Noordscheschut 4 Hollandscheveld 3 Sportpark De Meulewieke
5 nov. 14:30 SVBO 2 Hoogeveen 3 Sportpark SVBO a/d Parkstraat
5 nov. 14:30 Staphorst 4 DZOH 5 Sportpark het Noorderslag
5 nov. 14:30 DZOH 4 VCG 2 Sportpark Zwanenveld
12 nov. 12:00 SC Angelslo 2 DZOH 5 Sportpark Meerdijk Noord
12 nov. 12:00 VCG 2 Noordscheschut 4 Sportpark De Heidepol
12 nov. 12:30 HZVV 4 Staphorst 4 Sportpark Bentinckspark
12 nov. 14:30 Hoogeveen 3 Dalen 2 Sportpark Bentinckspark
12 nov. 14:30 Hollandscheveld 3 SVBO 2 Sportpark De Oosthoek
12 nov. 15:00 CEC 2 DZOH 4 Sportpark De Runde
19 nov. 14:30 HZVV 4 SC Angelslo 2 Sportpark Bentinckspark
19 nov. 14:30 DZOH 4 DZOH 5 Sportpark Zwanenveld
19 nov. 14:30 Noordscheschut 4 Dalen 2 Sportpark De Meulewieke
19 nov. 15:00 CEC 2 Hoogeveen 3 Sportpark De Runde
26 nov. 12:00 VCG 2 Dalen 2 Sportpark De Heidepol
26 nov. 12:30 HZVV 4 Noordscheschut 4 Sportpark Bentinckspark
26 nov. 14:30 DZOH 4 Staphorst 4 Sportpark Zwanenveld
26 nov. 14:30 Hollandscheveld 3 DZOH 5 Sportpark De Oosthoek
26 nov. 14:30 Hoogeveen 3 SC Angelslo 2 Sportpark Bentinckspark
26 nov. 15:00 CEC 2 SVBO 2 Sportpark De Runde
3 dec. 12:00 SC Angelslo 2 Hollandscheveld 3 Sportpark Meerdijk Noord
3 dec. 12:30 DZOH 5 VCG 2 Sportpark Zwanenveld
3 dec. 14:30 Hoogeveen 3 Staphorst 4 Sportpark Bentinckspark
3 dec. 14:30 Noordscheschut 4 DZOH 4 Sportpark De Meulewieke
3 dec. 14:30 SVBO 2 HZVV 4 Sportpark SVBO a/d Parkstraat
10 dec. 12:00 VCG 2 SC Angelslo 2 Sportpark De Heidepol
10 dec. 12:30 HZVV 4 Dalen 2 Sportpark Bentinckspark
10 dec. 14:30 DZOH 4 SVBO 2 Sportpark Zwanenveld
10 dec. 14:30 Hollandscheveld 3 Hoogeveen 3 Sportpark De Oosthoek
10 dec. 14:30 Staphorst 4 Noordscheschut 4 Sportpark het Noorderslag
10 dec. 15:00 CEC 2 DZOH 5 Sportpark De Runde
28 jan. 12:30 DZOH 5 Hoogeveen 3 Sportpark Zwanenveld
28 jan. 12:30 Noordscheschut 4 CEC 2 Sportpark De Meulewieke
28 jan. 14:30 Dalen 2 Hollandscheveld 3 Sportpark 't Grootveld
28 jan. 14:30 DZOH 4 HZVV 4 Sportpark Zwanenveld
28 jan. 14:30 SVBO 2 VCG 2 Sportpark SVBO a/d Parkstraat
28 jan. 14:30 Staphorst 4 SC Angelslo 2 Sportpark het Noorderslag
4 feb. 12:00 VCG 2 Hoogeveen 3 Sportpark De Heidepol
4 feb. 12:30 HZVV 4 DZOH 5 Sportpark Bentinckspark
4 feb. 12:30 Noordscheschut 4 SVBO 2 Sportpark De Meulewieke
4 feb. 12:45 DZOH 4 Dalen 2 Sportpark Zwanenveld
4 feb. 14:30 Staphorst 4 Hollandscheveld 3 Sportpark het Noorderslag
4 feb. 15:00 CEC 2 SC Angelslo 2 Sportpark De Runde
11 feb. 12:00 SC Angelslo 2 HZVV 4 Sportpark Meerdijk Noord
11 feb. 12:30 DZOH 5 DZOH 4 Sportpark Zwanenveld
11 feb. 14:30 Dalen 2 Noordscheschut 4 Sportpark 't Grootveld
11 feb. 14:30 Hollandscheveld 3 VCG 2 Sportpark De Oosthoek
11 feb. 14:30 Hoogeveen 3 CEC 2 Sportpark Bentinckspark
11 feb. 14:30 SVBO 2 Staphorst 4 Sportpark SVBO a/d Parkstraat
18 feb. 12:30 Noordscheschut 4 DZOH 5 Sportpark De Meulewieke
18 feb. 12:30 HZVV 4 Hoogeveen 3 Sportpark Bentinckspark
18 feb. 14:30 DZOH 4 SC Angelslo 2 Sportpark Zwanenveld
18 feb. 14:30 Staphorst 4 VCG 2 Sportpark het Noorderslag
18 feb. 15:00 CEC 2 Hollandscheveld 3 Sportpark De Runde
11 mrt. 12:00 SC Angelslo 2 Noordscheschut 4 Sportpark Meerdijk Noord
11 mrt. 12:00 VCG 2 CEC 2 Sportpark De Heidepol
11 mrt. 12:30 DZOH 5 SVBO 2 Sportpark Zwanenveld
11 mrt. 14:30 Dalen 2 Staphorst 4 Sportpark 't Grootveld
11 mrt. 14:30 Hoogeveen 3 DZOH 4 Sportpark Bentinckspark
11 mrt. 14:30 Hollandscheveld 3 HZVV 4 Sportpark De Oosthoek
18 mrt. 12:30 Noordscheschut 4 Hoogeveen 3 Sportpark De Meulewieke
18 mrt. 12:30 HZVV 4 VCG 2 Sportpark Bentinckspark
18 mrt. 12:45 DZOH 4 Hollandscheveld 3 Sportpark Zwanenveld
18 mrt. 14:30 Dalen 2 DZOH 5 Sportpark 't Grootveld
18 mrt. 14:30 Staphorst 4 CEC 2 Sportpark het Noorderslag
18 mrt. 14:30 SVBO 2 SC Angelslo 2 Sportpark SVBO a/d Parkstraat
25 mrt. 12:00 SC Angelslo 2 Dalen 2 Sportpark Meerdijk Noord
25 mrt. 12:00 VCG 2 DZOH 4 Sportpark De Heidepol
25 mrt. 12:30 DZOH 5 Staphorst 4 Sportpark Zwanenveld
25 mrt. 14:30 Hoogeveen 3 SVBO 2 Sportpark Bentinckspark
25 mrt. 14:30 Hollandscheveld 3 Noordscheschut 4 Sportpark De Oosthoek
25 mrt. 15:00 CEC 2 HZVV 4 Sportpark De Runde
1 apr. 12:30 DZOH 5 SC Angelslo 2 Sportpark Zwanenveld
1 apr. 12:30 Noordscheschut 4 VCG 2 Sportpark De Meulewieke
1 apr. 14:30 DZOH 4 CEC 2 Sportpark Zwanenveld
1 apr. 14:30 Dalen 2 Hoogeveen 3 Sportpark 't Grootveld
1 apr. 14:30 SVBO 2 Hollandscheveld 3 Sportpark SVBO a/d Parkstraat
1 apr. 14:30 Staphorst 4 HZVV 4 Sportpark het Noorderslag
15 apr. 12:00 SC Angelslo 2 Staphorst 4 Sportpark Meerdijk Noord
15 apr. 12:00 VCG 2 SVBO 2 Sportpark De Heidepol
15 apr. 12:30 HZVV 4 DZOH 4 Sportpark Bentinckspark
15 apr. 14:30 Hollandscheveld 3 Dalen 2 Sportpark De Oosthoek
15 apr. 14:30 Hoogeveen 3 DZOH 5 Sportpark Bentinckspark
15 apr. 15:00 CEC 2 Noordscheschut 4 Sportpark De Runde
22 apr. 12:00 SC Angelslo 2 Hoogeveen 3 Sportpark Meerdijk Noord
22 apr. 12:30 Noordscheschut 4 HZVV 4 Sportpark De Meulewieke
22 apr. 12:30 DZOH 5 Hollandscheveld 3 Sportpark Zwanenveld
22 apr. 14:30 Dalen 2 VCG 2 Sportpark 't Grootveld
22 apr. 14:30 Staphorst 4 DZOH 4 Sportpark het Noorderslag
22 apr. 14:30 SVBO 2 CEC 2 Sportpark SVBO a/d Parkstraat
13 mei 12:00 VCG 2 DZOH 5 Sportpark De Heidepol
13 mei 12:30 HZVV 4 SVBO 2 Sportpark Bentinckspark
13 mei 12:45 DZOH 4 Noordscheschut 4 Sportpark Zwanenveld
13 mei 14:30 Dalen 2 CEC 2 Sportpark 't Grootveld
13 mei 14:30 Hollandscheveld 3 SC Angelslo 2 Sportpark De Oosthoek
13 mei 14:30 Staphorst 4 Hoogeveen 3 Sportpark het Noorderslag
20 mei 12:00 SC Angelslo 2 VCG 2 Sportpark Meerdijk Noord
20 mei 12:30 DZOH 5 CEC 2 Sportpark Zwanenveld
20 mei 12:30 Noordscheschut 4 Staphorst 4 Sportpark De Meulewieke
20 mei 14:30 Hoogeveen 3 Hollandscheveld 3 Sportpark Bentinckspark
20 mei 14:30 Dalen 2 HZVV 4 Sportpark 't Grootveld
20 mei 14:30 SVBO 2 DZOH 4 Sportpark SVBO a/d Parkstraat

Stand

Mannen beker reserve zaterdag poulefase
Nr Team GW P
1 VCG 2 2 4
2 Protos 2 2 2
3 Noordscheschut 4 2 1

Uitslagen

Mannen beker reserve zaterdag poulefase
Datum Thuis Uit Uitslag
3 sep. Noordscheschut 4 VCG 2 1 - 2
10 sep. VCG 2 Protos 2 3 - 3
17 sep. Protos 2 Noordscheschut 4 1 - 1

Programma

Geen programma gevonden