Volgende wedstrijd

28 mei 2022 - 14:30

Competitiewedstrijd

vv Steenwijk 1

-

VCG 1

ST VCG/SCN JO19

ST VCG/SCN JO19
Nr Team GW P
1 FC Assen JO19-2 10 26
2 ST VCG/SCN JO19-1 9 17
3 Achilles 1894 JO19-2 7 16
4 ST Gieten/Eext JO19-2 9 12
5 SJO FC Meerdijk JO19-2 8 11
6 Wildervank JO19-2 10 11
7 Beilen JO19-2 8 10
8 Stadskanaal JO19-2 9 10
9 SJO Dalen/DSC JO19-2 7 9
10 Asser Boys JO19-1 7 8
11 SJO SWB JO19-1 8 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
SJO SWB JO19-1 ST VCG/SCN JO19-1 2 - 2
Stadskanaal JO19-2 FC Assen JO19-2 0 - 1
SJO Dalen/DSC JO19-2 ST Gieten/Eext JO19-2 1 - 5
ST VCG/SCN JO19-1 ST Gieten/Eext JO19-2 4 - 1
SJO FC Meerdijk JO19-2 SJO Dalen/DSC JO19-2 1 - 4
FC Assen JO19-2 SJO SWB JO19-1 4 - 1
Beilen JO19-2 Asser Boys JO19-1 4 - 3
ST VCG/SCN JO19-1 Stadskanaal JO19-2 4 - 2
FC Assen JO19-2 Beilen JO19-2 3 - 1
SJO FC Meerdijk JO19-2 SJO SWB JO19-1 3 - 1
Stadskanaal JO19-2 SJO FC Meerdijk JO19-2 3 - 1
Wildervank JO19-2 SJO Dalen/DSC JO19-2 3 - 4
Beilen JO19-2 ST VCG/SCN JO19-1 1 - 3
SJO SWB JO19-1 Asser Boys JO19-1 0 - 5
FC Assen JO19-2 SJO Dalen/DSC JO19-2 6 - 0
ST Gieten/Eext JO19-2 Stadskanaal JO19-2 3 - 0
Beilen JO19-2 SJO FC Meerdijk JO19-2 1 - 1
Achilles 1894 JO19-2 Wildervank JO19-2 9 - 0
SJO SWB JO19-1 Achilles 1894 JO19-2 1 - 2
Stadskanaal JO19-2 Wildervank JO19-2 4 - 4
ST VCG/SCN JO19-1 SJO FC Meerdijk JO19-2 1 - 1
Wildervank JO19-2 ST VCG/SCN JO19-1 0 - 4
Asser Boys JO19-1 FC Assen JO19-2 3 - 3
Stadskanaal JO19-2 SJO Dalen/DSC JO19-2 1 - 2
Wildervank JO19-2 ST Gieten/Eext JO19-2 9 - 1
Achilles 1894 JO19-2 ST VCG/SCN JO19-1 4 - 2
ST Gieten/Eext JO19-2 Achilles 1894 JO19-2 1 - 6
Wildervank JO19-2 SJO SWB JO19-1 4 - 1
Asser Boys JO19-1 Wildervank JO19-2 2 - 2
SJO FC Meerdijk JO19-2 FC Assen JO19-2 0 - 0
Achilles 1894 JO19-2 SJO Dalen/DSC JO19-2 7 - 2
ST Gieten/Eext JO19-2 Beilen JO19-2 4 - 2
Wildervank JO19-2 FC Assen JO19-2 2 - 10

Programma aankomende week

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
21 mei 15:00 Asser Boys JO19-1 Achilles 1894 JO19-2 Sportpark Asser Boys

Programma komende weken

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
28 mei 10:30 Achilles 1894 JO19-2 Stadskanaal JO19-2 Sportpark Marsdijk
28 mei 12:00 ST VCG/SCN JO19-1 Asser Boys JO19-1 Sportpark De Heidepol
28 mei 12:30 ST Gieten/Eext JO19-2 SJO SWB JO19-1 Sportpark de Goorns
28 mei 12:45 Beilen JO19-2 SJO Dalen/DSC JO19-2 Sportpark Noordwest
2 jun. 19:30 SJO Dalen/DSC JO19-2 SJO SWB JO19-1 Sportpark 't Grootveld
4 jun. 10:30 Achilles 1894 JO19-2 SJO FC Meerdijk JO19-2 Sportpark Marsdijk
4 jun. 14:30 SJO Dalen/DSC JO19-2 Asser Boys JO19-1 Sportpark 't Grootveld

Stand

Geen stand gevonden

Uitslagen

Geen uitslagen gevonden

Programma

Geen programma gevonden